Neler Yapıyoruz

Strateji , Ticari İstihbarat ve Data:

Özellikle ihracat ve dış pazar imkanlarını geliştirmek isteyen üretici ve tedarikçilerin, etkin olduğumuz coğrafyalarda başlama ve büyümeye projelerine dair verilerin bir plana dönüştürülmesi.

Ayrıca uygulanacak iş geliştirme prosedürlerine dair iş gruplarının kazanç ve risk analizlerinin raporlanması.

Çeşitli ilişkilere girilecek firmaların ticari geçmişleri, yürürlükteki faaliyetleri ve müşterinin istediği bilgi demetlerine dair raporların hazırlanması.

Etkin olunan ticari coğrafyalara dair şirketler başta olmak üzere çeşitli dataların depolanması.

Lobi ve Şirket Evlilikleri:

Özellikle yatırımcı gruplarının, faaliyet amaçladıkları ülkelerdeki iş adamı, siyasetçi, teknik grup ve muhtemel ortaklarla ilişkilerinin düzenlenmesi.

Etkin olunan ticari coğrafyalardaki çeşitli şirketlerin potansiyellerinden faydalanma adına Türk şirketleri ile ortaklıklarının düzenlenmesi

B2B ve Fuar Danışmanlığı:

Oda, Borsa ve meslek gruplarının etkin olduğumuz coğrafyalarda pazara dönük muhtemel müşteri, bayii ve ortak adaylarıyla buluşmasının organizasyonu, ayrıca etkin olduğumuz coğrafyalarda fuar organize etmek isteyen şirketlerin kişisel ve kurumsal ziyaretçi portföylerinin oluşturularak duyurularının yapılması

Marka Ticareti:

Rüştünü Türkiye’de ispat etmiş özellikle çok şubeli perakende gruplarının bayilik veya şubeleşme şeklinde Türkiye dışı pazarlarda büyütülmesi.

Eğitim:

Körfez, Afrika ve Asya pazarlarının niteliği, hacmi, insan ve iş insanı karakteri, tarihi, pazar imkanları, pazar özellikleri, etkin ürün ve hizmetler, kazanç ve risk analizlerine dair enformasyon demetlerinin Türk üretici, girişimci ve yönetici gruplarına sunulması.