B2B

Fas Perakende İş Gezisi 3-5 Aralık Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek

Boğaziçi Eğitim ve Danışmanlık ve Turkish Business Office ortaklığı ile Fas’ta Perakende Zirvesi düzenliyoruz. 3-5 Aralık 2019 tarihleri arasında gerek Türkiye’den gerekse Nijerya ve Senegal gibi Afrika ülkelerinden perakende sektörünün önemli isimlerinin katılıcağı zirve&B2B’ye bütün üretici ve markalara açıktır.

Fas Krallığı otuz beş milyonu aşan çoğunluğu kentli bir nüfus ile birçok Türk perakende grubunun satış yaptığı ya da satış yapmakla yakından ilgilendiği aktif bir pazardır. Sürekli artan nüfus, eğitim olanaklarının iyileşmesi, yurtdışından yatırım çekme ile birlikte Afrika içindeki Avrupa diyebileceğimiz Fas Krallığı, her geçen gün her türlü Türk ticari grubu için gözdeleşmektedir. Fas Krallığı ile Türkiye Cumhuriyeti arasında 2004 yılından beri yürürlükte olan serbest ticaret anlaşması Türk firmalar için gümrük, pazarlama, standart uyuşması konularında büyük avantajlar sağlamıştır.

Bu nedenle ilk gün uluslararası bir konferansla başlayıp ikinci ve üçüncü günlerde network buluşmalarına imkan sağlayacak B2B ve inovatif etkinlikler planladığımız zirvemizi 3 – 4 – 5 Aralık tarihlerinde Fas’ın başkenti Kazablanka’da gerçekleştireceğiz. Zirvemiz hemen her sektörden alıcı ve yatırımcılarla buluşmak isteyen bütün Türk üretici ve markalara açıktır. Görüşmeler B2B şeklinde olacak olup katılımcılar, Marakeş, Agadir,Tanca gibi Fas’ın diger büyük şehirlerinden de katılacak ziyaretçi firmalar ile görüşebileceklerdir.

AYRINTILI BİLGİ VE KAYIT İÇİN:

Future Retail Summit

 

TEL: 0543 559 99 89

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir