B2B

Senegal B2B İş Gezisi 4 Mart’ta

Turkish Business Office ve Uzakdoğu Ajans tecrübesiyle Afrika’nın yatırım açısında en cazip 10 ülkesinden Senegal’e sektörel B2B İş Gezisi düzenliyoruz. 4 Mart tarihinde başlayacak ve kontenjan ile sınırlı İhracat ve yatırım odaklı programa kayıt olmak için acele ediniz.

Neden Senegal Neden B2B?
Senegal son yıllardaki başarılı seçim süreçleri ile Sahra Altı Afrika’sının demokrasi lokomotifi olmaya aday ülkelerindendir. Avrupa Birliği Fonları, Afrika Birliği Fonları, bağımsız yabancı yatırımcılar ve istikrarlı ekonomik ortamdan cesaret alan lokal yatırımcılar ile ekonomik altyapısını güçlendirmeye başlamıştır. Yatırımların odağında olan inşaat sektörü özellikle yabancı yatırımcılar için hem proje yüklenme, hem de inşaat malzemeleri ve hizmet pazarlama açısından uygun koşullar oluşturmuştur.
Bu uygun koşulları değerlendirme amacıyla 4-7 Mart 2019 Tarihleri arasında Senegal’in başkenti Dakar şehrine sektörel bir gezi düzenliyoruz. Müteahhitlik, inşaat malzemeleri tedarikçiliği, mimari, dekorasyon ve madencilik sektörlerinde çalışan iş adamları, girişimciler ve yöneticilere açık olan gezi  proğramı, market keşfi, proje ziyaretleri, muhtemel ortaklarla görüşme faaliyetlerini kapsayacaktır.
Gezi programı uluslararası iş gezisi teşviği kapsamında olup, gezi giderlerinin %70’i katılımcılara iade edilecektir. Uçak bileti, vize, kahvaltı dahil konaklama, transferler, tercümanlık hizmetlerini kapsayan katılım bedeli 2600 usd’dir. (KDV dahil değildir)

Sektörler:

*İnşaat malzemeleri
*Müteahhitlik
*Makina
*Tarım
*Mobilya
*Mimari-Dekorasyon

 

Gezi Neleri Kapsıyor? (2600 dolar + KDV)

1- Uçak gidiş dönüş ücreti

2- Davetiye-vize masrafları

 3- 3 günlük otel

4- Şehiriçi transferler
5-Görüşmelerin koordinasyonu
6-Market Keşfi
7- Bölgenin işadamları ile akşam yemeği
8-Sektörel görüşmeler
9- Teşvik ve İhracat Danışmanlığı ücreti
*Gezi masraflarının yüzde 70 devlet teşviki kapsamındadır.
Bilgi ve Kayıt için: 0535 569 10 96

Şerif Varol
TBO Global Genel Koordinatör

Tel: 0535 569 10 96

TURKİSH BUSİNESS OFFİCE  ve UZAKDOĞU AJANS DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ORTAKLIĞI İLEBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir