B2B

Gana B2B İş Gezisi 18 Şubat’ta

Turkish Business Office ve Uzakdoğu Ajans tecrübesiyle Afrika’nın yükselen değeri Gana’ya sektörel B2B İş Gezisi düzenliyoruz. 18 Şubat tarihinde başlayacak ve kontenjan ile sınırlı İhracat ve yatırım odaklı programa kayıt olmak için acele ediniz.

Neden Gana Neden B2B?

Gana son yıllardaki başarılı seçim süreçleri ile Sahra Altı Afrika’sının demokrasi lokomotifi olmaya aday ülkelerindendir. Avrupa Birliği Fonları, Afrika Birliği Fonları, bağımsız yabancı yatırımcılar ve istikrarlı ekonomik ortamdan cesaret alan lokal yatırımcılar ile ekonomik altyapısını güçlendirmeye başlamıştır. Yatırımların odağında olan inşaat sektörü özellikle yabancı yatırımcılar için hem proje yüklenme, hem de inşaat malzemeleri ve hizmet pazarlama açısından uygun koşullar oluşturmuştur. İnşaat sektörünün canlandırdığı ekonomi ülkedeki tüketim düzeyini artırarak perakendeye bağlı sektörleri de canlı kılmıştır.
Bu uygun koşulları değerlendirme amacıyla 18-21 Şubat 2019 Tarihleri arasında Gana’nın başkenti Akra şehrine sektörel bir gezi düzeliyoruz. Müteahhitlik, inşaat malzemeleri tedarikçiliği, makine, tarım ve madencilik sektörlerinde çalışan iş adamları, girişimciler ve yöneticilere açık olan gezi  programı, market keşfi, proje ziyaretleri, muhtemel ortaklarla görüşme faaliyetlerini kapsayacaktır.

Gezi programı uluslararası iş gezisi teşviki kapsamında olup, gezi giderlerinin %70’i katılımcılara iade edilecektir. Uçak bileti, vize, kahvaltı dahil konaklama, transferler, tercümanlık hizmetlerini kapsayan katılım bedeli 2600 usd’dir. (KDV dahil değildir).

Sektörler:

*İnşaat malzemeleri
*Müteahhitlik
*Makina
*Madencilik
*Tarım

 

Gezi Neleri Kapsıyor? (2600 dolar + KDV)

1- Uçak gidiş dönüş ücreti

2- Davetiye-vize masrafları

 3- 3 günlük otel

4- Şehiriçi transferler
5-Görüşmelerin koordinasyonu
6-Market Keşfi
7- Bölgenin işadamları ile akşam yemeği
8-Sektörel görüşmeler
9- Teşvik ve İhracat Danışmanlığı ücreti

*Gezi masraflarının yüzde 70 devlet teşviki kapsamındadır.Bilgi ve Kayıt için: 0535 569 10 96

 

BİLGİ VE KAYIT İÇİN: 0532 225 11 92 

 

 

Şerif Varol
TBO Global Genel Koordinatör

Tel: 0535 569 10 96

TURKİSH BUSİNESS OFFİCE  ve UZAKDOĞU AJANS DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ORTAKLIĞI İLE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir