Afrika Nedir, Ne Değildir? Seminerleri

İhracat Olanakları ve Ticari Altyapı Açısından Afrika Seminerleri

Turkish Business Office ve Uzakdoğu Ajans işbirliği ile İhracat Olanakları ve Ticari Altyapı Açısından Afrika seminerlerimiz devam ediyor.

Afrika’da iş yapmak isteyen iş insanları, yeni pazar arayışındaki üreticiler, girişimciler ve ilgilenen herkes için muazzam bir fırsatlar semineri…

Halihazırda Gana ve Senegal’de ofislerimizin yanında diğer Afrika ve Körfez ülkelerindeki yatırım ve ticaret danışmanlığımızdaki tecrübelerimizi kurucumuz Özkan Şahin Bey’in moderatörlüğünde diğer Türk yatırımcı ve iş insanları ile networkümüzü paylaşmak amaçlı seminerlerimize bekliyoruz.

EĞİTİM BAŞLIKLARIMIZ:

1- Afrika Marketine giriş yöntemleri

2- Ülkeler ve ağırlıkla ihtiyaç olan sektörler

3- Direk alıcılara ulaşma yöntemleri

4- Hangi ülkede hangi iş yapılır, hangi ülkeye hangi mal satılır

5- Afrika’da fırsatlar ve gelecek projeksiyonu

6- Riskler ve avantajlar

Bilgi ve Kayıt için: 0535 569 10 96

Kontenjanımız 12 kişi ile sınırlıdır.

Kurum ve STK’lara özel fiyat verilmektedir.

 

Seminer Yeri: Merkez Mh. Abide-i Hürriyet Cd. Bolkan Center A Blok Kat: 1 No: 211/64
Şişli/ İSTANBUL

 

 

ŞERİF VAROL
EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ
Tel: 0535 569 10 96

UZAKDOĞU AJANS DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ve TURKİSH BUSİNESS OFFİCE ORTAKLIĞI İLE

 

B2B & Fuar Danışmanlığı

 

Neden Gana Neden B2B?

Gana son yıllardaki başarılı seçim süreçleri ile Sahra Altı Afrika’sının demokrasi lokomotifi olmaya aday ülkelerindendir. Avrupa Birliği Fonları, Afrika Birliği Fonları, bağımsız yabancı yatırımcılar ve istikrarlı ekonomik ortamdan cesaret alan lokal yatırımcılar ile ekonomik altyapısını güçlendirmeye başlamıştır. Yatırımların odağında olan inşaat sektörü özellikle yabancı yatırımcılar için hem proje yüklenme, hem de inşaat malzemeleri ve hizmet pazarlama açısından uygun koşullar oluşturmuştur. İnşaat sektörünün canlandırdığı ekonomi ülkedeki tüketim düzeyini artırarak perakendeye bağlı sektörleri de canlı kılmıştır. Bu uygun koşulları değerlendirme amacıyla Gana’nın başkenti Dakar şehrine sektörel bir gezi düzeliyoruz. Müteahhitlik, inşaat malzemeleri tedarikçiliği, makine, tarım ve madencilik sektörlerinde çalışan iş adamları, girişimciler ve yöneticilere açık olan gezi  programı, market keşfi, proje ziyaretleri, muhtemel ortaklarla görüşme faaliyetlerini kapsayacaktır.

Gezi programı uluslararası iş gezisi teşviki kapsamında olup, gezi giderlerinin %70’i katılımcılara iade edilecektir. Uçak bileti, vize, kahvaltı dahil konaklama, transferler, tercümanlık hizmetlerini kapsayan katılım bedeli KDV dahil 3 Bin usd’dir.

 

Neden Senegal Neden B2B?

Senegal son yıllardaki başarılı seçim süreçleri ile Sahra Altı Afrika’sının demokrasi lokomotifi olmaya aday ülkelerindendir. Avrupa Birliği Fonları, Afrika Birliği Fonları, bağımsız yabancı yatırımcılar ve istikrarlı ekonomik ortamdan cesaret alan lokal yatırımcılar ile ekonomik altyapısını güçlendirmeye başlamıştır. Yatırımların odağında olan inşaat sektörü özellikle yabancı yatırımcılar için hem proje yüklenme, hem de inşaat malzemeleri ve hizmet pazarlama açısından uygun koşullar oluşturmuştur.

Bu uygun koşulları değerlendirme amacıyla Senegal’in başkenti Dakar şehrine sektörel bir gezi düzenliyoruz. Müteahhitlik, inşaat malzemeleri tedarikçiliği, mimari, dekorasyon ve madencilik sektörlerinde çalışan iş adamları, girişimciler ve yöneticilere açık olan gezi  proğramı, market keşfi, proje ziyaretleri, muhtemel ortaklarla görüşme faaliyetlerini kapsayacaktır.

Gezi programı uluslararası iş gezisi teşviği kapsamında olup, gezi giderlerinin %70’i katılımcılara iade edilecektir. Uçak bileti, vize, kahvaltı dahil konaklama, transferler, tercümanlık hizmetlerini kapsayan katılım bedeli KDV dahil 3 bin usd’dir.