Akademi

Afrika ve Çin İhracat Fırsatları Eğitimlerimiz 1-2 Ekim tarihlerinde yapılacak

Entegratif Yaşam Akademisi, Uzakdoğu Ajans ve TBO Global işbirliğinde gerçekleştirilecek 1,5 Milyarlık Çin Pazarında İhracat ve İthalat Fırsatları ve İhracat, Yatırım Olanakları ve Ticari Altyapı Açısından Afrika eğitimlerimiz Barbaros Point Hotel’de 1-2 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AFRİKA NEDİR NE DEĞİLDİR?

İhracat, yatırım olanakları ve ticari altyapı açısından Afrika eğitim programı, pazarlama, yatırım, iş geliştirme, market keşfi açısından ön enformasyona ihtiyaç duyan her türlü yönetici, yatırımcı, üretici ve girişimcinin kılavuzu olabilecek bir programdır.

İlk iki saatinde “Afrika nedir, ne değildir?”, Türk İş adamı dimağında Afrika algısı”, “ülkeler ve sektörler analizi” “Afrika’da mikro masraf ile makro pazarlama veriminin anahtarları?”

“Kobiler için ortak iş modelleri?” gibi konuların işlendiği programda son saatler katılımcılar ile eğitimciler arasındaki soru cevap trafiği ile atölye çalışmasına dönüşmektedir.

Tarih: 1 EKİM SALI Saat: 9:00

DETAYLAR VE KAYIT İÇİN: https://www.entegratif.com/ihracat-yatirim-olanaklari-ve-ticari-altyapi-acisindan-afrika/

1,5 Milyarlık Çin Pazarında İhracat ve İthalat Fırsatları

BU EĞİTİMDE NE ÖĞRENECEĞİZ?

Uzakdoğu Ajans Sahibi Mesut AKTAŞÇI’nın vereği seminerde dünyanın 2. büyük ekonomisi Çin’in bilinmeyen ticari teknikleri, Gizemli Asya kıtasında ticari ipuçları ve Çin pazarında fırsatlar nelerdir? ile birlikte Made in China ibaresinin nasıl bugünlere ulaştığını ve Çin stratejisiyle Çin’e ürün satmayı nasıl başarabileceğimizi öğreneceğiz.

Tarih: 2 EKİM ÇARŞAMBA Saat: 9:00

DETAYLAR İÇİN LİNKE TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir