Akademi

İhracat Olanakları ve Ticari Altyapı Açısından Afrika Seminerleri

Beşeri Ve İktisadi Kalkınma Derneği (BEKA) ve Turkish Business Office ortaklığı ile 28 Eylül Cumartesi dernek genel merkezinde Yükselen Afrika’nın potansiyelinin anlatılacağı seminerlerin ilki start alıyor.

Gelişen ekonomisi, genç nüfusu ve doğal kaynakları ile  çağımızın yükselen kıtası olarak karşımıza çıkan Afrika, gelecekte tüketim, üretim ve yatırım merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Afrika’nın bir çok ülkesinde iş geliştirme ve yatırım danışmanlığı yapan TBO Global Kurucusu ve Başkanı Özkan Şahin’in vereceği seminerde Afrika marketine giriş ve işinizi büyütme yöntemlerini öğreneceksiniz.

İhracat, yatırım olanakları ve ticari altyapı açısından Afrika eğitim programı, pazarlama, yatırım, iş geliştirme, market keşfi açısından ön enformasyona ihtiyaç duyan her türlü yönetici, yatırımcı, üretici ve girişimcinin kılavuzu olabilecek bir programdır.

İlk iki saatinde “Afrika nedir, ne değildir?”, Türk İş adamı dimağında Afrika algısı”, “ülkeler ve sektörler analizi” “Afrika’da mikro masraf ile makro pazarlama veriminin anahtarları?”

“Kobiler için ortak iş modelleri?” gibi konuların işlendiği programda son saatler katılımcılar ile eğitimciler arasındaki soru cevap trafiği ile atölye çalışmasına dönüşmektedir.

Şimdiye kadar 3000’den fazla şahsın ve 60’dan fazla şirketin katıldığı program yeni ekonomik alanlar konusunda enformasyona ihtiyaç duyan kişi ve kurumların önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.

EĞİTMEN:

Özkan ŞAHİN

Turkish Business Office Kurucusu
Global İş Geliştirme Uzmanı
Politolog

 

 

PROGRAM İÇERİĞİ:

1- Afrika nedir, ne değildir?

2- Ülkeler ve ağırlıkla ihtiyaç olan ürünler

3- Direk alıcılara ulaşma yöntemleri

4- Ülkeler ve sektörler analizi

5- Afrika’da fırsatlar ve gelecek projeksiyonu

6- Riskler ve avantajlar

7- KOBİ’ler için ortak iş modelleri

8- Afrika’da mikro masraf ile makro pazarlama veriminin anahtarları

 

 

Seminer Ücreti:  300 TL

Bilgi için: 0535  569 10 96

Tarih: 28 Eylül Cumartesi
Saat: 15.30
Yer:  BEKA DERNEĞİ GENEL MERKEZİ
Kavacık Mah. Özgür Cad. No:22/6 34810     Beykoz/İstanbul

 

 

 

 

ŞERİF VAROL
EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ
Tel: 0535 569 10 96

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir